ExpertisePrivacy regle­mentAlgemene voor­waardenMfNKostenvergoe­ding

Over ons

BBKWmediation wordt beschouwd als een autoriteit op het gebied van mediation. Wij kunnen onze jarenlange ervaring, (juridische) kennis en vaardigheden combineren. Alle mediators van BBKWmediation zijn MfN-registermediator en voldoen aan alle kwaliteitseisen die dit register stelt. Voor internationale mediations is de IMI-certificering van kracht.

De mediators van BBKWmediation zijn bovendien vanaf de beginjaren actief betrokken bij de ontwikkeling van mediation in Nederland. Zij doceren bij mediationopleidingen voor mediators, advocaten en studenten in het hoger en wetenschappelijk onderwijs, zij publiceren in vakbladen en maken deel uit van relevante vakgroepen en besturen.

BBKWmediation is een landelijk opererend kantoor, met als basis de stad Arnhem.

Over ons

mr. drs. Caroline Kloppers
MfN-registermediator en IMI-certified
T 026 73 70 066
M 06 302 64 220
kloppers@bbkwmediation.nl

Over ons

mr. Nienke Wiersma
MfN-registermediator en IMI-certified
T 026 73 70 066
M 06 445 62 193
wiersma@bbkwmediation.nl

Over ons

mr. Dirk-Jan Bender
MfN-registermediator
T 026 73 70 066
M 06 537 46 538
bender@bbkwmediation.nl

Over ons

mr. John Bosnak
MfN-registermediator en IMI-certified
T 026 73 70 066
M 06 295 332 54
bosnak@bbkwmediation.nl

Over ons

mr. Silke Croes
MfN-registermediator
T 026 73 70 066
06 447 84 240
croes@bbkwmediation.nl

Over ons

Mark Veermans
MfN-registermediator
T 026 73 70 066
06 22 40 41 29
veermans@bbkwmediation.nl

Over ons

mr. Renate Kerkhof
MfN-registermediator
026 737 00 66
06 414 70 516
kerkhof@bbkwmediation.nl

Over ons

mr. Roos Louwen
Mediator in opleiding
026 737 00 66
06 577 60 157
louwen@bbkwmediation.nl

ExpertisePrivacy regle­mentAlgemene voor­waardenMfNKostenver­goe­­ding